Najlepsze zabawki rolnicze i nie tylko – BRUDER

Twój syn – a może córka – uwielbia traktory, kombajny i i inne maszyny rolnicze? Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem wszelkich maszyn rolniczych czy leśniczych to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą niemieckiego producenta Bruder.

Bruder zabawki są po prostu doskonałe. I to naprawdę pod każdym względem. Jednak dopóki mój synek nie dostał w prezencie urodzinowym pierwszego traktora z tej serii, nie miałam niestety pojęcia o istnieniu tak wspaniałych zabawek. Wydawaliśmy pieniądze na zabawki, które nie dość, że były słabym odwzorowaniem prawdziwych maszyn, to okazywały się beznadziejne jakościowo. Były niedopracowne i wykonane z byle jakiego tworzywa, a w związku z tym pękały, łamały się, zacinały lub nawet od samego początku nie działały tak jak powinny.

Na szczęście w końcu trafiliśmy na ten pierwszy traktor firmy Bruder, od którego rozpoczęliśmy, a właściwe nasz synek rozpoczął, przygodę z zabawkami Bruder.

Traktor, o którym mowa, tak jak wspomniałam wcześniej, był prezentem urodzinowym dla mojego małego miłośnika rolnictwa. Już sam jego wygląd sprawiał wrażenie solidnej zabawki. I jak się potem okazało, to wrażenie było uzasadnione. Traktor jest solidnie wykonany, nic się nie zacina i wszystko działa jak należy. Do traktora była dołączona dodatkowo łycha – ładowacz, który można odczepiać. Na dodatek jest tak precyzyjnym odzwierciedleniem prawdziwego Fergusona, że wygląda jak prawdziwy. Muszę przyznać, że jako kobieta nigdy nie interesowałam się takimi zabawkami i byłam przekonana, że wszystkie zabawkowe traktory są takie same. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, jak bardzo się myliłam. Bruder zabawki są lepsze od wszystkich. Jeśli ktoś ma wątpliwości powinien kupić choć jedną zabawkę i przekonać się, tak samo jak ja, o ich doskonałości.

Nasza kolekcja obejmuje już dwa traktory: Ferguson z ładowaczem oraz John Deere z przyczepą. Ponadto mamy przyczepę z wywrotem, kombajn, prasę, ładowarkę teleskopową oraz bronę talerzową. I jesteśmy pewni, że na tym nie koniec. Każda z tych zabawek jest warta swojej ceny i jesteśmy w stu procentach zadowoleni z zakupu. A syn, dzięki idealnemu odwzorowaniu, ma okazję zobaczyć jak zbudowana jest każda z tych maszyn.